Trenerzy WSF L1:

 

region dolnośląski

    1. Borkowski Andrzej (Wrocław)
    2. Czarzasta Agnieszka (Wałbrzych)
    3. Głębocki Jakub (Wrocław)
    4. Koprowski Paweł
    5. Kowalski Piotr
    6. Kozłowski Łukasz (Wrocław)
    7. Matejski Tomasz (Wrocław)
    8. Pieśla Tomasz
    9. Pietrzak Aleksander
    10. Rogalski Mikołaj (Wrocław)
    11. Sanojca Maciej (Głogów)
    12. Sielska Paulina
    13. Stolicki Norbert (Bolesławiec/Orka)
    14. Szkuta Łukasz (Lubin)
    15. Terlecki Jarosław (Wrocław)
    16. Wilas Dawid (Bolesławiec/Squashwil)
    17. Wilas Kamila (Bolesławiec/Squashwil)
    18. Wójcik Ryszard (Wrocław)
    19. Wysoczański Marcin
    20. Zarówna Klaudyna (Wrocław)
    21. Zioło Artur
    22. Żabska Anna
    23. Żak Marcin (Wrocław - WSC)

region kujawsko-pomorski

    1. Albigowski Marek (?Bydgoszcz)
    2. Khan Kaleemullah
    3. Meckien Bartosz (Bydgoszcz)

region lubelski

    1. Cieślik Rafał (Lublin)
    2. Osiniak Bartłomiej (Lublin)
    3. Prokop Karolina (Lublin)

region lubuski

    1. Gajewski Grzegorz (Zielona Góra)
    2. Gapiński Przemysław
    3. Krawczyk Jan (Zielona Góra)
    4. Sowa "Tiger" Grzegorz (Zielona Góra)
    5. Tyma Karina (Gorzów Wielkopolski)

region łódzki

    1. Bąkowski Rafał
    2. Chrzanowski Grzegorz
    3. Ciszewski Marcin (Łódź)
    4. Czyszanowski Tomasz
    5. Dałek Marcin (Łódź)
    6. Florczyk Piotr (Łódź)
    7. Godula Maciej (Łódź)
    8. Heftowicz Dominik (Łódź)
    9. Janiszewski Paweł (Łódź)
    10. Lipińska Joanna
    11. Masierek (d.Kowalska) Edyta (Łódź)

region małopolski

    1. Beymart Artem
    2. Buchman Piotr
    3. Bytnar Łukasz
    4. Chojnacki Sebastian (Kraków)
    5. Czekaj Tomasz
    6. Dunal Paweł (Miechów)
    7. Dukielski Grzegorz
    8. Herudziński Jacek (Kraków)
    9. Kalita (d.Płachta) Justyna
    10. Kapral Dawid (Kraków)
    11. Kosek Jolanta (Kraków)
    12. Kotra (d.Ziomek) Sylwia
    13. Kowalski Tomasz (Kraków)
    14. Krzanik Jakub (Kraków)
    15. Krzyżaniak Mikołaj (Kraków)
    16. Macałka Mateusz (Kraków)
    17. Machno Artur (Kraków)
    18. Mazurkiewicz Filip (Kraków)
    19. Pietras Krzysztof (Kraków)
    20. Pilch Michał (Kraków)
    21. Politański Maciej (Kraków)
    22. Pytlowany Jakub (Kraków/Squash4You)
    23. Rusek Stanisław (Kraków)
    24. Styczeń Artur (Kraków)
    25. Stypa Maciej (Kraków)
    26. Sztaba Mikołaj (Kraków/Squash 4 You)
    27. Szymczyk  Michał

region mazowiecki

    1. Andrzejczyk Adrian (Warszawa)
    2. Armata Jakub (Warszawa)
    3. Bakuła Wojciech (Warszawa)
    4. Boguszewicz Piotr
    5. Bystrzejewski Andrzej (Warszawa/AeroSquash)
    6. Dąbrowska Iwona (Warszawa)
    7. Dorniak Radosław (Warszawa)
    8. Doza Boris (Warszawa/AeroSquash)
    9. Górski Maciej (Warszawa)
    10. Grochowina Jacek (Warszawa/AeroSquash)
    11. Grzeczyński Michał
    12. Grzeszczuk Igor
    13. Karwowski Marcin (Warszawa)
    14. Kaszyński Adam
    15. Kaźmierowski Wojciech (Warszawa)
    16. Kęsicki Paweł (Stare Babice/Warszawa/Anoya)
    17. Komar Kacper (Warszawa)
    18. Krzywicka Paulina (Warszawa)
    19. Leszczyński Stanisław (Warszawa)
    20. Makowski Piotr (Warszawa/DeSki)
    21. Małyszko Konrad (Warszawa)
    22. Miros  Kamil (Warszawa/Squash Kort Klub)
    23. Nowisz Sławomir (Warszawa/Kahuna)
    24. Powideł Marcin
    25. Ruta Michał (Warszawa)
    26. Sech Hubert (Warszawa/AeroSquash)
    27. Siperek Marcin (Warszawa)
    28. Sopińska Patrycja (Warszawa/SquashCity)
    29. Szewczyk Mateusz (Marki/Olimpik Park)
    30. Szymczak Marcin (Warszawa)
    31. Śliwiński Piotr (Warszawa)
    32. Teichert Michał (Warszawa/OTC)
    33. Wewiórkowski Hubert (Warszawa/OTC)
    34. Wilińska Joanna (Warszawa/SquashCity)
    35. Wojtecki Aleksander (Warszawa/Anoya)
    36. Wojtunik Bartłomiej (<Marki/Olimpik Park)
    37. Wójtowicz Kamil (Warszawa)
    38. Zagajewski Piotr (Warszawa)
    39. Zaręba Maciej (Warszawa)

region podkarpacki

    1. Dereń Mariusz
    2. Dyjak Łukasz
    3. Rochecki Jan (Rzeszów)
    4. Zaborowski Maciej

region podlaski

    1. Busłowski Leszek (Białystok)
    2. Daniluk Rafał (Białystok)
    3. Kaliński Wojciech (Białystok)
    4. Królewski Edward (Białystok)
    5. Popko Łukasz (Białystok)
    6. Soszka Stefan (Białystok)

region pomorski

    1. Cichosz Jan
    2. Gruszczyński Artur
    3. Kaczyński Jakub (Trójmiasto)
    4. Nazia Mohamed (CSR Gdańsk)
    5. Owczarz Jakub (Gdańsk/Trójmiasto)
    6. Sobiecki Mateusz
    7. Szumilewicz Piotr (Trójmiasto/Reda)
    8. Wawrzonkowski Nikodem (Trójmiasto)

region śląski

    1. Bartolewski Marcin (Częstochowa)
    2. Breguła Maciej
    3. Brzozowski Tomasz
    4. Chrzanowski Maciej
    5. Dobry Marek (Pszczyna)
    6. Dudek Kamil
    7. Figura Tomasz (Bielsko-Biała/Enjoy)
    8. Filas Karol
    9. Frej Michał
    10. Gorczycki Wojciech
    11. Janik Adrian
    12. Jarzembowska Maria (Pszczyna)
    13. Kasperek Michał
    14. Kazanecki Tomasz
    15. Klecha Michał
    16. Kliszka Szymon
    17. Kobielus Paweł
    18. Konieczny Kamil
    19. Kopacz Marcin
    20. Mazur Dawid
    21. Merta Ryszard
    22. Morka Tomasz
    23. Oleaszewski Łukasz
    24. Olejniczak Robert
    25. Owczarczyk Łukasz
    26. Pastuszka Przemysław
    27. Rózicki Łukasz
    28. Sarga Michał
    29. Sowa Marek
    30. Szewczyk Filip
    31. Świerzyński Mateusz
    32. Tomporowski Dawid
    33. Tyrka Przemysław
    34. Wasilewski Jakub
    35. Weber Sebastian
    36. Zajączkowski Jakub
    37. Zawartka Anna
    38. Zimecki Rafał (Częstochowa)

region świętokrzyski

    1. Gacek Krzysztof

region warmińsko-mazurski

    1. Doroszkiewicz Agata
    2. Malinowski Tomasz (Olsztyn)
    3. Opęchowski Tomasz (Olsztyn)
    4. Samonek Krzysztof

region wielkopolski

    1. Bartosik Łukasz (Poznań)
    2. Brzeski Maciej (Poznań)
    3. Czarnota Krzysztof (Poznań)
    4. Filipowski Dariusz (Poznań/11 Punkt)
    5. Handschuh Bartosz (Poznań)
    6. Gałecki Tomasz (Poznań)
    7. Grzechowiak Dorota (Poznań)
    8. Kolasiński Mikołaj (Poznań/FairPlayce)
    9. Leitgeber Artur (Poznań/Rezon/11 Punkt)
    10. Łukasik Patryk (Leszno)
    11. Maliński Damian
    12. Marcinkowski Jan
    13. Mikołajczak Mateusz
    14. Miliński Krystian
    15. Olejnik Dagna (Poznań)
    16. Pawłowski Hubert
    17. Peukert Tomasz (Poznań)
    18. Przyłuski Paweł (Poznań)
    19. Przytuła Michał (Poznań / FairPlayce)
    20. Sikorski Grzegorz (Trzcianka / 4Active)
    21. Wasik Adam (Poznań / 11 Punkt)
    22. Zarwański Piotr (Leszno / Dragon)

region zachodniopomorski

  1. Ciarkowska Anna
  2. Khan Zeeshan
  3. Pawlukiewicz Sebastian
  4. Piszczek Sebastian
  5. Wójtowicz Marcin (Szczecin / Squash Zone)

 

Trenerzy WSF L2:

region dolnośląski

    1. Draus Alan (Wałbrzych)
    2. Ganczarski Marcin
    3. Gotówko Damian (Wałbrzych)
    4. Kamińska Magda (Wrocław)
    5. Kosiński Robert
    6. Wojnarski Marek (Wrocław)

region lubelski

    1. Doroszuk Maciej (Lublin)

region łódzki

    1. Hibner Jacek (Łódź)
    2. Kijewicz Piotr (Łódź)
    3. Krysicki Jakub (Łódź)
    4. Krzyżaniak Tomasz (Łódź)

region małopolski

    1. Atras Przemysław (Kraków)
    2. Juzwa Łukasz (Kraków)
    3. Kaleta Grzegorz (Kraków)
    4. Kotra Mateusz (Kraków)
    5. Kotra Michał (Kraków)
    6. Połeć Sławomir (Kraków)
    7. Zaremba-Śmietański Sebastian (Kraków)
    8. Żmuda Tomasz (Kraków)

region mazowiecki

    1. Dobrowolski Michał (Warszawa)
    2. Jankowski Marek (Legionowo / Spektrum sportu)
    3. Jaworski Jakub
    4. Jurkun Anna (Warszawa / Kahuna)
    5. Khan Karamatullah
    6. Kondratowicz Łukasz (Warszawa)
    7. Leszewicz Marcin (Warszawa / Kahuna)
    8. Łuniewski Robert (Warszawa / Kahuna)
    9. Nowisz Wojciech (Warszawa / Kahuna)
    10. Witkowska Dominika (Warszawa / SquashCity J200)
    11. Zakrocki Michał (Warszawa)

region opolski

    1. Ciempka Adam (Opole/Opole Squash Club)

region pomorski

    1. Korzeniewski Dariusz (Gdynia / Good Luck)

region śląski

    1. Borg Michał (Katowice)
    2. Gil Bartosz (Bielsko-Biała)
    3. Orczyk Marcin
    4. Pach Piotr
    5. Smoleń Artur
    6. Sokół Adrian
    7. Staszkiewicz Wacław (Bielsko-Biała)
    8. Stolecki Maciej

region warmińsko-mazurski

    1. Kania Piotr (Olsztyn/Ukiel/Bielawa)

region wielkopolski

    1. Abramowski Tomasz (Poznań / Stacja Podolany)
    2. Leśniański Grzegorz
    3. Tyma Konrad (Poznań)
    4. Teinert Katarzyna (Poznań)

region zachodniopomorski

    1. Galant Wojciech (Szczecin)
    2. Szopa Marcin (Szczecin / Squash Zone)

</span style="color: #ff0000;">

Trenerzy WSF L3:

  1. Chądzyński Maciej - region mazowiecki (Warszawa / AeroSquash)
  2. Dominiak Kamil - region wielkopolski (Poznań / 11punkt)
  3. Gołębiowski Andrzej - region pomorski (Trójmiasto)
  4. Kliś Maciej - region śląski (Bielsko-Biała / Enjoy Squash)
  5. Kowalski Dominik - region pomorski (Trójmiasto)
  6. Kozik Marcin - region śląski
  7. Samborski Piotr - region wielkopolski (Poznań / Stacja Podolany)
  8. Szostek Paweł - region mazowiecki (Warszawa / SquashCity J200)

Tutorzy WSF L1:

  1. Chądzyński Maciej
  2. Kliś Maciej
  3. Samborski Piotr

-----------------
red. 21/08/2022