Maciej Kliś - Przewodniczący Komisji Trenerskiej

Dominik Kowalski

Trener World Squash Federation Level 3
Squasha uprawia od 2009 roku. Czynny zawodnik w Polsce, w czołówce 20 najlepszych zawodników, Mistrz Pomorza. Obecnie skupia się na trenowaniu zawodniczym.
Absolwet AWFiS Gdańsk, instruktor snowboardu i narciarstwa, posiadający uprawnienia żeglarskie i motorowodne. Miłośnik wszelkich sportów i ruchu. Przed squashem trenował pływanie, judo, koszykówkę, tenisa stołowego, kick boxing, łucznictwo, snowboard, biegi długodystansowe i inne… 

Moje życie mocno kręci się wokół sportu. Chcę się dzielić wiedzą i chętnie to robię. Uważam, że bycie trenerem to nie tylko godzina na korcie, ale też dbanie o wszystko co się dzieje wokoło by być lepszym.” 

 

 

Kamil Dominiak

Maciej Chądzyński

Sebastian Weber

Przemek Atras

Trener European Squash Federation level 2
Mistrz Polski 2018
Vice Mistrz Polski 2014
#1 rankingu PZSQ 2014-2016, 2018-2019
Reprezentant Polski w latach 2012-2017

Ze squash'em związany od 2009 roku. Od samego początku swojej squash'owej przygody intensywnie rozwijał się w kierunku zawodniczym i trenerskim. 
Kolejno zdobywał potrzebne szkolenia i certyfikaty Europejskiej Federacji Squash'a kończąc trenerskie stopnie 1, 2 i 3. Z sukcesami pracował jako trener w krakowskich klubach prowadząc jedną z większych Akademii Squash'a w Polsce, z której wyszli medaliści i reprezentanci Polski Juniorów. Wielu jego podopiecznych osiągało i osiaga bardzo dobre wyniki w rywalizacji lokalnej i ogólnopolskiej w różnych kategoriach wiekowych.

Jako zawodnik zdobył wszystkie możliwe trofea w rozgrywkach indywidualnych w Polsce. Już 4 lata po rozpoczęciu gry w squash'a stał na najniższym stopniu podium Indywidualnych Mistrzostw Polski w 2013 roku. Następnie było tylko lepiej, co potwierdził osiągnięciem pierwszego miejsca w rankingu OPEN Polskiej Federacji Squash'a w 2014 roku i zdobyciem tytułu Indywidualnego Mistrza Polski w 2018 roku.

"W ramach pracy w Komisji Trenerskiej, chcę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z nowym adeptami squash'a w Polsce oraz promować pracę trenera jako możliwą ścieżkę zawodową dla osób pasjonujących się sportami rakietowymi."

Konrad Tyma