Zarząd Polskiego Związku Squasha od dnia 1 października 2022

Współpraca


Zarząd Polskiego Związku Squasha (10.02.2021-30.09.2022)

Współpraca


Zarząd Polskiego Związku Squasha (24.06.2020-10.02.2021)


Zarząd Polskiego Związku Squasha od dnia 29 września 2019


Zarząd Polskiego Związku Squasha (19.09.2019-24.06.2020)

      • Konrad Tyma
        Członek Zarządu PZSQ
      • Waldemar Kobus
        Członek Zarządu PZSQ

Zarząd Polskiego Związku Squasha od dnia 22 czerwca 2019

      • Katarzyna Saska-Grzybowska
        Prezes Zarządu PZSQ
      • Konrad Tyma
        Członek Zarządu PZSQ
      • Waldemar Kobus
        Członek Zarządu PZSQ

Zarząd Polskiego Związku Squasha styczeń 2018 - czerwiec 2019

Tomasz Banasiak
Prezes Zarządu PZSQ

Waldemar Paturej
Wiceprezes Zarządu PZSQ

Maciej Chądzyński
Członek Zarządu PZSQ