Zaproszenie do udziału w konkursie na Sponsora Technicznego Polskiego Związku Squasha 

Polski Związek Squasha (PZSQ) jest organizacją, której głównym celem działania jest organizacja współzawodnictwa sportowego oraz popularyzacja i rozwój squasha w Polsce. Działamy w zgodzie z przepisami i wymogami Światowej Federacji Squasha (World Squash Federation) oraz Europejskiej Federacji Squasha (European Squash Federation), będąc jedyną organizacją posiadającą prawo do reprezentowania polskiego squasha na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. 

PZSQ otwiera konkurs na wybór Sponsora Technicznego, który zostanie wyłącznym dostawcą odzieży sportowej dla Zawodniczek i Zawodników Reprezentacji Narodowych (junior i senior) w okresie 4-letnim (wrzesień 2024 – sierpień 2028). Uczestnik konkursu, z którym zostanie podpisana umowa, w zamian za wynagrodzenie na rzecz PZSQ uzyska prawo do nadania oficjalnej nazwy Sponsora Technicznego oraz inne związane z nim prawa, zgodnie z warunkami i wynikami niniejszego konkursu. 

W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie oferty na maila biuro@polskisquash.pl w terminie do 03.06.2024. Poniżej przedstawiamy szczegółowe warunki zgłoszenia.