Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018
Korona Squash (Kielce)
1-3 czerwca 2018 – Junior
7-9 czerwca 2018 - Senior

Open
1. Przemysław Atras
2. Mateusz Kotra
3. Adam Pełczyński

Damski
1. Magda Kamińska
2. Natalia Ryfa
3. Paulina Krzywicka

Juniorzy BU9
1. Mateusz Lohmann
2. Antoni Zdrojewski
3. Mikołaj Kliś

Juniorzy GU9
1. Ewa Kuratczyk
2. Maja Matowicka
3. Bianka Przywara

Juniorzy BU11
1. Szymon Lohmann
2. Michał Stawarski
3. Mateusz Ptaszek

Juniorzy GU11
1. Natalia Mierzejewska
2. Zuzanna Góra
3. Anna Czerkas

Juniorzy BU13
1. Jan Samborski
2. Antoni Jakubiec
3. Franciszek Michniewicz

Juniorzy GU13
1. Jagoda Góra
2. Maja Maziuk
3. Aleksandra Tomczyk

Juniorzy BU15
1. Jakub Gogol
2. Piotr Szymaczek
3. Jakub Woziwodzki

Juniorzy GU15
1. Marta Sikora
2. Aleksandra Sikora
3. Sonia Rak

Juniorzy BU17
1. Piotr Nowak
2. Jakub Pytlowany
3. Marcin Sikora

Juniorzy GU17
1. Dominika Lubińska
2. Aleksandra Burak
3. Julia Patałąg

Juniorzy BU19
1. Maksymilian Wielgus
2. Kamil Przybitkowski
3. Maciej Forreiter

Pełne wyniki IMP 2018


Indywidualne Mistrzostwa Polski 2017
Squash Zone Club & Bene Sport Centrum (Szczecin)
2-4 czerwca – Junior
8-10 czerwca – Senior

Open
1. Łukasz Stachowski
2. Adam Pełczyński
3. Mateusz Kotra

Damski
1. Karina Tyma
2. Magda Kamińska
3. Natalia Ryfa

Juniorzy BU11
1. Jan Samborski
2. Karol Krysiak
3. Franciszek Michniewicz

Juniorzy GU11
1. Maja Maziuk
2. Natalia Mierzejewska
3. Tola Otrząsek

Juniorzy BU13
1. Leon Krysiak
2. Mateusz Marcinkowski
3. Łukasz Marcinkowski

Juniorzy GU13
1. Jagoda Góra
2. Aleksandra Tomczyk
3. Aleksandra Gałwa

Juniorzy BU15
1. Jakub Pytlowany
2. Jakub Gogol
3. Kajetan Lipski

Juniorzy BU17
1. Filip Jarota
2. Mikołaj Giemza
3. Piotr Nowak

Juniorzy GU17
1. Dominika Lubińska
2. Marta Sikora
3. Natalia Czekaj

Juniorzy BU19
1. Maksymilian Wielgus
2. Mateusz Osojca
3. Kamil Przybitkowski

Pełne wyniki IMP 2017


Indywidualne Mistrzostwa Polski 2016
Squash City (Warszawa)
2-4 czerwca – Junior
9-11 czerwca – Senior

Open
1. Mateusz Kotra
2. Marek Wojnarski
3. Łukasz Stachowski

Damski
1. Magda Kamińska
2. Natalia Ryfa
3. Dominika Witkowska

Juniorzy BU9
1. Michał Grobel
2. Daniel Ładny
3. Michał Stawarski

Juniorzy BU11
1. Jan Samborski
2. Antoni Binasik
3. Karol Krysiak

Juniorzy GU11
1. Joanna Góra
2. Weronika Zimecka
3. Aleksandra Tomczyk

Juniorzy BU13
1. Jakub Gogol
2. Aleksander Fordoński
3. Nataniel Hernas

Juniorzy GU13
1. Marta Sikora
2. Sonia Rak
3. Kaja Jankowiak

Juniorzy BU15
1. Filip Jarota
2. Jakub Pytlowany
3. Piotr Nowak

Juniorzy GU15
1. Dominika Lubińska
2. Natalia Czekaj
3. Martyna Dakowska

Juniorzy BU17
1. Maksymilian Wielgus
2. Maciej Forreiter
3. Mikołaj Giemza

Juniorzy GU17
1. Emilia Kaniewska
2. Julia Sonik
3. Julia Burak

Juniorzy BU19
1. Piotr Hemmerling
2. Mateusz Szewczyk
3. Mateusz Osojca

Pełne wyniki IMP 2016


Indywidualne Mistrzostwa Polski 2015
Scout Squash Club (Częstochowa)
21-23 maja– Senior
27-30 maja– Junior

Open
1. Mateusz Kotra
2. Marcin Karwowski
3. Przemysław Atras

Damski
1. Magda Kamińska
2. Natalia Ryfa
3. Dominika Witkowska

Juniorzy BU11
1. Leon Krysiak
2. Mateusz Marcinkowski
3. Łukasz Marcinkowski

Juniorzy GU11
1. Kaja Jankowiak
2. Aleksandra Tomczyk
3. Weronika Urbańska

Juniorzy BU13
1. Jakub Pytlowany
2. Aleksander Wierzba
3. Makary Jankowiak

Juniorzy GU13
1. Dominika Lubińska
2. Julia Patałąg
3. Marta Sikora

Juniorzy BU15
1. Mikołaj Korsak
2. Mikołaj Giemza
3. Filip Jarota

Juniorzy BU17
1. Maksymilian Wielgus
2. Andrzej Wierzba
3. Daniel Majkut

Juniorzy BU19
1. Piotr Hemmerling
2. Artur Machno
3. Filip Szewczyk

Juniorzy GU19
1. Aleksandra Surdziel
2. Emilia Kaniewska
3. Natalia Czekaj

Pełne wyniki IMP 2015


Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014
Hasta La Vista (Wrocław)
28-30 maja 2014

Open
1. Marcin Karwowski
2. Przemysław Atras
3. Łukasz Stachowski

Damski
1. Magda Kamińska
2. Anna Jurkun
3. Paulina Krzywicka

Juniorzy BU11
1. Jakub Gogol
2. Aleksander Fordoński
3. Jakub Woziwodzki

Juniorzy GU11
1. Amelia Szymańska
2. Marta Sikora
3. Sonia Rak

Juniorzy BU13
1. Mikołaj Korsak
2. Jakub Pytlowany
3. Aleksander Wierzba

Juniorzy GU13
1. Dominika Lubińska
2. Natalia Czekaj
3. Julia Patałąg

Juniorzy BU15
1. Aleksander Wierzba
2. Maksymilian Wielgus
3. Piotr Fortecki

Juniorzy GU15
1. Emilia Kaniewska
2. Anna Fortecka
3. Julia Sonik

Juniorzy BU17
1. Piotr Hemmerling
2. Daniel Majkut
3. Bartosz Stein

Juniorzy GU17
1. Karina Tyma
2. Aleksandra Paradowska
3. Aleksandra Surdziel

Juniorzy BU19
1. Adam Pełczyński
2. Filip Mazurkiewicz
3. Filip Szewczyk

Pełne wyniki IMP 2014


Indywidualne Mistrzostwa Polski 2013
SoSquash (Sobota)
25-26 maja 2013

Open
1. Marcin Karwowski
2. Wojciech Nowisz
3. Przemysław Atras

Damski
1. Dominika Witkowska
2. Magda Kamińska
3. Anna Jurkun

Juniorzy BU11
1. Aleksander Wierzba
2. Tytus Felbór
3. Jakub Pytlowany

Juniorzy GU11
1. Dominika Lubińska
2. Marta Sikora
3. Julia Patałąg

Juniorzy BU13
1. Mikołaj Korsak
2. Aleksander Wierzba
3. Tytus Felbór

Juniorzy GU13
1. Natalia Czekaj
2. Amelia Szymańska
3. Dominika Lubińska

Juniorzy OU15
1. Piotr Hemmerling
2. Andrzej Wierzba
3. Karina Tyma,

Juniorzy GU15
1. Emilia Kaniewska
2. Anna Fortecka
3.Julia Sonik

Juniorzy GU17
1. Karina Tyma
2. Aleksandra Surdziel
3. Majka Dudzińska

Juniorzy BU19
1. Damian Olejnik
2. Adam Pełczyński
3. Adrian Marszał

Pełne wyniki IMP 2013


Indywidualne Mistrzostwa Polski 2012
MySquash (Poznań)
17-19 maja 2012

Open
1. Michał Reid
2. Wojciech Nowisz
3. Rafał Rykowski

Damski
1. Dominika Witkowska
2. Anna Jurkun
3. Magda Kamińska

Juniorzy OU11
1. Aleksander Wierzba
2. Tytus Felbór
3. Jakub Woziwodzki

Juniorzy OU13
1. Karina Tyma
2. Andrzej Wierzba
3. Mateusz Szabelski

Juniorzy OU15
1. Piotr Hemmerling
2. Bartosz Handshuh
3. Oskar Borkowski

Juniorzy OU17
1. Adam Pełczyński
2. Adrian Marszał
3. Piotr Hemmerling

Juniorzy OU19
1. Jakub Wasilewski
2. Paulina Krzywicka
3. Michał Kotra

Pełne wyniki IMP 2012


Indywidualne Mistrzostwa Polski 2011
Squash City (Warszawa)
2-5 czerwca 2011

Open
1. Marcin Karwowski
2. Wojciech Nowisz
3. Marcin Kozik

Damski
1. Dominika Witkowska
2. Anna Jurkun
3. Magda Kamińska

Juniorzy OU11
1. Filip Woziwodzki
2. Adam Rektor
3. Michał Podziszewski

Juniorzy OU13
1. Jan Walczuk
2. Piotr Śliwowski
3. Mateusz Szabelski

Juniorzy OU15
1. Krzysztof Dobrzelecki
2. Piotr Hemmerling
3. Maciej Słowiński

Juniorzy OU17
1. Paulina Krzywicka
2. Natalia Ryfa
3. Jakub Handschuh

Juniorzy OU19
1. Jakub Wasilewski
2. Michał Kotra
3. Jan Gajl

Pełne wyniki IMP 2011


Indywidualne Mistrzostwa Polski 2010
MySquash (Poznań)
3 czerwca 2010

Open
1. Wojciech Nowisz
2. Marcin Karwowski
3. Rafał Rykowski

Damski
1. Dominika Witkowska
2. Anna Jurkun
3. Magda Kamińska

Juniorzy OU15
1. Piotr Hemmerling
2. Maksymilian Kierszka
3. Adam Pełczyński

Juniorzy OU19
1. Marcin Karwowski
2. Michał Kotra
3. Jakub Wasilewski

Pełne wyniki IMP 2010


Indywidualne Mistrzostwa Polski 2009
Squash City (Warszawa)
19 czerwca 2009

 

Open
1. Wojciech Nowisz
2. Marcin Kozik
3. Marcin Karwowski

Damski
1. Anna Jurkun
2. Dominika Witkowska
3. Anna Sikorska

Juniorzy OU15
1. Paulina Krzywicka
2. Aleksandra Krawczyk
3. Grzegorz Siwek

Juniorzy OU19
1. Marcin Karwowski
2. Konrad Tyma
3. Michał Kotra

Pełne wyniki IMP 2009


Indywidualne Mistrzostwa Polski 2008
Squash City (Warszawa)
19 czerwca 2008

Open
1. Wojciech Nowisz
2. Rafał Rykowski
3. Łukasz Nitka

Damski
1. Anna Jurkun
2. Dominika Witkowska
3. Anna Sikorska

Juniorzy
1. Marcin Karwowski
2. Konrad Tyma
3. Mateusz Kotra

Pełne wyniki IMP 2008


Indywidualne Mistrzostwa Polski 2007
Kahuna Squash & Badminton (Warszawa)
23 czerwca 2007

Open
1. Marcin Kozik
2. Łukasz Nitka
3. Maciej Maciantowicz

Damski
1. Dominika Witkowska
2. Anna Sikorska
3. Anna Jurkun

Juniorzy
1. Marcin Karwowski
2. Konrad Tyma
3. Jakub Krysicki

Pełne wyniki IMP 2007


Indywidualne Mistrzostwa Polski 2006
Atlantic Squash (Kraków)
24 czerwca 2006

Open
1. Andrzej Wierzba
2. Marcin Kozik
3. Maciej Maciantowicz

Damski
1. Dominika Witkowska
2. Anna Sikorska
3. Natalia Łuczyńska

Pełne wyniki IMP 2006


Indywidualne Mistrzostwa Polski 2005
Atlantic Squash (Kraków)
czerwiec 2005

Open
1. Andrzej Wierzba
2. Marcin Kozik
3. Jacek Hibner

Damski
1. Dominika Witkowska
2. Ewa Małyszko
3. Edyta Witkowska


Indywidualne Mistrzostwa Polski 2004
Sinnet (Warszawa)
maj 2004

Open
1. Andrzej Wierzba
2. Maciej Chądzyński
3. Łukasz Nitka

Damski
1. Maja Taraszkiewicz
2. Edyta Kowalska
3. Edyta Witkowska


Indywidualne Mistrzostwa Polski 2003
Dynamix (Poznań)
czerwiec 2003

Open
1. Andrzej Wierzba
2. Marcin Leszewicz
3. Maciej Chądzyński

Damski
1. Ewa Szafrańska
2. Edyta Kowalska
3. Maja Taraszkiewicz