Komisja Trenerska podaje wyniki egzaminu certyfikacji trenerskiej WSF L1, która odbyła się w miniony weekend w klubie Squash for Silesia w Orzechu.

Osoby umieszczone na liście poniżej otrzymują certyfikat World Squash Federation L1, który certyfikuje kompetencje trenera odpowiedzialnego za przygotowanie graczy początkujących. Kompetencje te noszą nazwę: 1 Wiedza i zrozumienie. 2 Umiejętności przekazywania wiedzy. 3 Planowanie sesji treningowe.

Gratulujemy trenerom zdobytych umiejętności potwierdzonych certyfikatem WSF. Po zatwierdzeniu wyników egzaminu przez biuro WSF trenerzy otrzymają certyfikaty w formie PDF na swoje indywidualne konto założone podczas rejestracji na kurs.

Osoby, które nie odnalazły swoich danych na tej liście proszone są o kontakt z jednym z dwóch Tutor’ów z kursu przygotowawczego w celu ustalenia programu uzupełnienia kompetencji i doprowadzenia do ponownej certyfikacji.

Lista trenerów, którzy otrzymali certyfikację WSF L1:

1. Mateusz Karwowski
2. Paweł Misiewicz
3. Andrzej Gidziński
4. Daniel Woldeyes
5. Arkadiusz Pańczyk

Gratulujemy nowym trenerom i zapraszamy do wytężonej pracy na kortach squasha w całej Polsce, a biorąc pod uwagę zasięg globalny tego certyfikatu, być może i na całym świecie!

Komisja Trenerska PZSQ