Wrześniowe Turnieje A

Biuro Polskiego Związku Squasha informuje, że:

1.
Termin zapisów do pierwszych turniejów A w sezonie 2020/2021 został przedłużony do niedzieli (20 września) do godziny 24:00.
Zapraszamy do udziału w turniejach:
Malta Squash Cup Henclewski & Wyjatek Adwokaci Twojego Biznesu (A)
LINK DO ZAPISÓW

XI Mistrzostwa Warszawy Juniorów (A)
LINK DO ZAPISÓW

2.
Zarząd PZSq podjął decyzję o przyznaniu organizacji październikowych turniejów A (juniorski i seniorski) Stowarzyszeniu Sportlandia z Legionowa. Turnieje zostaną przeprowadzone w Klubie Spektrum Sportu.

3.
Na pozostałe turnieje A (seniorskie i juniorskie) Zarząd ogłosi konkursy*.

* Jednocześnie Biuro PZSq informuje w imieniu zarządu PZSq o planowanych zmianach regulaminowych które dotyczą turniejów A w nowym sezonie.
1. W turnieju głównym zawodów seniorskich liczba sportowych dzikich kart zostaje zwiększona do trzech. Karty sportowe przyznaje Biuro PZSq w porozumieniu z Komisją Techniczną. Organizator dysponuje jedną dziką kartą do eliminacji.
2. Turnieje A seniorek zostają ograniczone do drabinki 32. W przypadku gdy liczba zgłoszonych zawodniczek będzie wyższa niż 32 organizator może zwrócić się do PZSq o zgodę na zorganizowanie eliminacji o 2, 4 lub 8 miejsc w turnieju głównym. Ewentualne eliminacje będą odbywać się w sobotę (pierwsza sesja) lub w piątek.

Waldek Kobus
Biuro PZSq