Ogłoszenie Biura PZSq. PLS, MIMP, Turnieje A

Komunikaty bieżące.
1.
Biuro Zarządu informuje, że w wyniku postępowania konkursowego organizację Indywidualnych Mistrzostw Polski MASTERS 2020 otrzymuje Klub Hasta La Vista Wrocław.
Ze względu na wielkość obiektu możliwe jest zorganizowanie imprezy w formacie dwudniowym.
2.
Na konkursy na turnieje A w terminach listopad/grudzień/styczeń/luty wpłynęły oferty od następujących oferentów:
Turnieje juniorskie: Szkoła Tenisa Ziemnego i Squasha Marcin Szopa/Szczecin, CENTRUM MOTYWACJI COOLTURA ZUZANNA GOSLAR-SAMBORSKA/Poznań, "Wiązów" Zenon Waniak/Wrocław, Racquet Club/Kraków, Gal-Fructus Sp. z o.o./Bielsko-Biała.
Turnieje seniorskie: MK GROUP MIERZEJEWSKI I DANILECKI SJ/Wrocław, Squash Point SC/Bydgoszcz, Racquet Squash Club/Kraków, "Wiązów" Zenon Waniak/Wrocław, Klub Sportowy Squash/Białystok, 11Punkt/Poznań
Trwqa postępowanie konkursowe - przewidywane rozstrzygnięcie konkursu - piątek 9.10.2020.
3.
Biuro PZSq informuje, że w związku z sygnalizowanymi problemami technicznymi - obsługa formularza w niektórych przeglądarkach - przesuwamy koniec zgłaszania drużyn do damskich i męskich rozgrywek PLS do godziny 12:00 w czwartek 8.10.2020. Jednocześnie informujemy, że opłata licencyjna za drużynę damską wynosić będzie 200 zł a za drużynę męską 300 zł. Opłaty rankingowe (od zawodnika) zostaną uproszczone i obniżone w porównaniu z ubiegłym rokiem.
Termin na zapisy drużyn juniorskich to zgodnie z planem 13.10.2020

Waldek Kobus
PZSq