W odpowiedzi na liczne zapytania, serdecznie zapraszamy do udziału w kursie trenerskim WSF Level 2, który odbędzie w Warszawie w dniach 4 – 7 października 2018.

  1. Wszyscy kandydaci na kurs muszą posiadać nadany przez WSF numer SPIN oraz powinni dokonać zgłoszenia udziału w szkoleniu przez stronę http://www.worldsquash.org/
  2. Kandydaci, którzy posiadają już numer SPIN oraz certyfikat WSF L1 rejestrują się tylko na kurs.
    Kandydaci ponoszą koszt wyrobienia numeru SPIN – 15GBP i rejestracji na kurs – 25GBP. Całkowity koszt obu czynności to 40GBP (płatne w WSF).
    Koszt udziału w kursie to 1450 zł (płatne do PZSQ).
  3. Szczególna sytuacja dotyczy kandydatów posiadających certyfikat trenerski ESF L1.
  4. Kandydaci wyrabiają najpierw numer SPIN, a następnie zostaną zweryfikowani przez WSF w procesie tzw. Recognition of prior learning, po tej weryfikacji mogą dokonać zgłoszenia na kurs poprzez stronę http://www.worldsquash.org/

Informacje ogólne.
Kurs odbędzie się w dniach 4 – 7 października 2018 roku w Warszawie.
Miejsce kursu do ustalenia.

Oficjalne zgłoszenie udziału w kursie należy przesłać na adres: biuro@polskisquash.pl do 29 lipca. W treści prosimy podać: imię, nazwisko, adres, nr telefonu, e-mail oraz termin kursu i egzaminu ESF/WSF L1.
SPIN, rejestracja i płatność + ewentualna weryfikacja WSF Recognition of prior learning muszą być dokonane najpóźniej do dnia 3 sierpnia 2018.

Uwaga!
Kandydaci muszą wypełnić polecenie WSF dotyczące zapoznania się ze wskazanymi zagadnieniami już przed rozpoczęciem kursu pobierając materiał o nazwie Pre-Course reading list. Na liście znajdują się zagadnienia, z którymi kandydaci muszą się zapoznać czerpiąc wiedzę z dostępnych źródeł informacji.
Drugim zobowiązaniem kandydatów jest wypełnienie 4 tygodniowego planu sesji treningowych po zakończeniu kursu.

Kurs prowadzony będzie w języku angielskim. Prowadzący: Michael Khan i Csaba Altvater.
W przypadku wątpliwości i pytań prosimy o kontakt z National Course Manager Maciejem Chądzyńskim tel. 501 607 094.