Komisja Trenerska PZSq zaprasza na kurs trenerski WSF L1 

Parametry kursu i zasady uczestnictwa:

Data 21/22/23.06.2024
Miejsce: Klub S4S Squash for Silesia Orzech ul. Bytomska 27e www.s4silesia.pl tel.608 890 350
Godziny przeprowadzenia kursu:
Piątek 10:00-17:00
Sobota 09:00-17:00
Niedziela 09:00-15:00

Możliwa ilość uczestników: 12 osób

Zasady uczestnictwa:

W kursie mogą wziąć udział trenerzy posiadający aktualną i potwierdzoną rekomendację od trenera prowadzącego kurs przygotowawczy. Rekomendacja nie może być starsza niż 3 lata.
Jedynie rekomendacje od Macieja Klisia, Macieja Chądzyńskiego, Piotra Samborskiego i Dominika Kowalskiego potwierdzają możliwość uczestnictwa w kursie certyfikacji trenerskiej WSF L1.
W przypadku posiadania innej rekomendacji można wnioskować do Komisji Trenerskiej o jej uwierzytelnienie. W razie wątpliwości czy też potrzeby wyjaśnienia dotyczącej rekomendacji Komisja Trenerska skontaktuje się z osobą ubiegającą się o uczestnictwo w kursie.

Zgłoszenia:

Termin zgłoszeń: do 04.06.2024r
Zgłoszenie należy przesłać na adres biuro@polskisquash.pl O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i terminowość wpłat za szkolenie. W przypadku większej ilości zgłoszeń niż 12 powstanie lista rezerwowa, która będzie brana pod uwagę w przypadku wycofania się, któregoś z wcześniej zgłoszonych uczestników. Po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia należy dokonać wpłaty na konto Polskiego Związku Squasha.
Dane do przelewu zostaną przesłane Kandydatom na trenerów po zakończeniu terminu zgłoszeń i weryfikacji.

Koszt kursu:

Opłata za uczestnictwo w kursie wynosi 1600pln.

SPIN:

Uczestnik kursu musi posiadać SPIN WSF czyli Squash Personal Identification Number i być zarejestrowanym uczestnikiem kursu poprzez stronę World Squash Federation. Rejestracja na kurs oraz wyrobienie numeru SPIN wiąże się z dodatkowym kosztem ustalonym przez WSF.

Więcej informacji pod linkiem: https://www.worldsquash.org/spins/

Noclegi:

Uczestnicy kursu organizują noclegi we własnym zakresie; rekomendujemy skorzystanie z hotelu: NEO Tarnowskie Góry www.hotelneo.pl lub Hotel Lantier w Bytomiu www.hotel-lantier.pl

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń.

Komisja Trenerska PZSQ