W odpowiedzi na liczne zapytania, serdecznie zapraszamy do udziału w kursie trenerskim WSF Level 2, który odbędzie w Warszawie w dniach 4 – 7 października 2018.

 1. Wszyscy kandydaci na kurs muszą posiadać nadany przez WSF numer SPIN oraz powinni dokonać zgłoszenia udziału w szkoleniu przez stronę http://www.worldsquash.org/
 2. Kandydaci, którzy posiadają już numer SPIN oraz certyfikat WSF L1 rejestrują się tylko na kurs.
 3. Kandydaci ponoszą koszt wyrobienia numeru SPIN – 15GBP i rejestracji na kurs – 25GBP. Całkowity koszt obu czynności to 40GBP (płatne w WSF).
  Koszt udziału w kursie to 1450 zł (płatne do PZSQ).
 4. Szczególna sytuacja dotyczy kandydatów posiadających certyfikat trenerski ESF L1.
  Kandydaci wyrabiają najpierw numer SPIN, a następnie zostaną zweryfikowani przez WSF w procesie tzw. Recognition of prior learning, po tej weryfikacji mogą dokonać zgłoszenia na kurs poprzez stronę http://www.worldsquash.org/
 5. Informacje ogólne.
  Kurs odbędzie się w dniach 4 – 7 października 2018 roku w Warszawie.
  Miejsce kursu do ustalenia.

Oficjalne zgłoszenie udziału w kursie należy przesłać na adres: biuro@polskisquash.pl do 5 lipca. W treści prosimy podać: imię, nazwisko, adres, nr telefonu, e-mail oraz termin kursu i egzaminu ESF/WSF L1.

SPIN, rejestracja i płatność + ewentualna weryfikacja WSF Recognition of prior learning muszą być dokonane najpóźniej do dnia 12 lipca 2018.

Uwaga!
Kandydaci muszą wypełnić polecenie WSF dotyczące zapoznania się ze wskazanymi zagadnieniami już przed rozpoczęciem kursu pobierając dokument o nazwie Pre-Course reading list. Na liście znajdują się zagadnienia, z którymi kandydaci muszą się zapoznać czerpiąc wiedzę z dostępnych źródeł informacji.
Drugim zobowiązaniem kandydatów jest wypełnienie 4 tygodniowego planu sesji treningowych po zakończeniu kursu.

Kurs prowadzony będzie w języku angielskim. Prowadzący: Michael Khan i Csaba Altvater.

W przypadku wątpliwości i pytań prosimy o kontakt z National Course Manager Maciejem Chądzyńskim tel. 501 607 094.