Komisja Trenerska PZSq zaprasza na kurs trenerski WSF L1

Parametry kursu i zasady uczestnictwa:

Data 10/12 luty 2023
Miejsce: Klub Squash4Silesia Orzech ul. Bytomska 27e, www.s4silesia.pl Godziny:
Piątek 10:00-17:00
Sobota 09:00-17:00
Niedziela 09:00-14:00

Możliwa ilość uczestników: 8 osób

Zasady uczestnictwa:

W kursie mogą wziąć udział trenerzy posiadający aktualną i potwierdzoną rekomendację od trenera prowadzącego kurs przygotowawczy. Rekomendacja nie może być starsza niż 3 lata.
Jedynie rekomendacje od Maciej Klisia, Macieja Chądzyńskiego i Piotra Samborskiego potwierdzają możliwość uczestnictwa w kursie certyfikowanym WSF L1.
W przypadku posiadania innej rekomendacji można wnioskować do Komisji Trenerskiej o jej uwierzytelnienie. W razie wątpliwości czy też potrzeby wyjaśnienia dotyczącej rekomendacji Komisja Trenerska skontaktuje się z osobą ubiegającą się o uczestnictwo w kursie.

Zgłoszenia:

Termin zgłoszeń: do 31.01.2023r
Zgłoszenie należy przesłać na adres biuro@polskisquash.pl O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i terminowość wpłat za szkolenie. W przypadku większej ilości zgłoszeń niż 8 powstanie lista rezerwowa, która będzie brana pod uwagę w przypadku wycofania się, któregoś z wcześniej zgłoszonych uczestników. Po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia należy dokonać wpłaty na konto Polskiego Związku Squasha.
Dane do przelewu zostaną przesłane Kandydatom na trenerów po zakończeniu terminu zgłoszeń i weryfikacji.

Koszt kursu:

Opłata za uczestnictwo w kursie wynosi 1400 pln.

SPIN:

Uczestnik kursu musi posiadać SPIN WSF czyli Squash Personal Identification Number i być zarejestrowanym uczestnikiem kursu poprzez stronę World Squash Federation.
Więcej informacji pod linkiem: https://www.worldsquash.org/spins/

Noclegi:

Uczestnicy kursu organizują noclegi we własnym zakresie, rekomendujemy skorzystanie z hotelu: Neo w Tarnowskich Górach tel. 32 384 00 25 lub Boutique Hotel’s tel. 32 708 70 00 w Bytomiu.