Drodzy Mastersi biorący udział w Mistrzostwa Świata BETARD WSF World Masters 2022

Przygotowaliśmy dla Was możliwość zakupu za 60 zł koszulki technicznej upamiętniającej udział w Mistrzostwach Świata w polskich barwach.
Projekt jednocześnie upamiętnia dwudziestolecie polskiego squasha w wydaniu weteranów.
Procedura zakupu jest bardzo prosta - wystarczy do niedzieli 14 sierpnia wejść na stronę naszego partnera: #ZROBSOBIETSHIRTA
Tam można już zamawiać spersonalizowaną koszulkę dedykowaną polskim uczestnikom Mistrzostw Świata Weteranów w Squashu.
Zamówienia złożone/opłacone do północy 14 sierpnia będą dostarczone do Hasty i rozdane uczestnikom w ramach pakietów startowych.
UWAGA:
Podczas zamówienia w adnotacjach należy podać napis na plecy pamiętając o wielkości liter: Zawodnik/ZAWODNIK/zawodnik. Nalezy też w przypadku gdy chcemy odebvrać ją w Haście w pierwszym dniu Turnieju zaznaczyć odbiór własny.

Koszulka to jednocześnie pamiątka dwudziestolecia polskiego squasha a w szczególności Turniejów MASTERS które ruszyły jesienią 2003 roku. Pierwszy Turniej odbył się w Sinusie, kolejne rozgrywano w Warszawie, Poznaniu, Sobocie, Krakowie, Kielcach, Częstochowie, Wrocławiu i Łodzi (kolejność przypadkowa).

Do zobaczenia we Wrocławiu
Viva Hasta La Vista 😉

PS: Koszulkę może zamówić każdy, w dowolnej ilości sztuk, ale jeśli nie ma opcji odbioru własnego dochodzi koszt kuriera w dowolne miejsce w Polsce.