Konferencja Trenerska - komunikat

Biuro PZSq oraz Komisja Trenerska informuje o odwołaniu Konferencji Trenerskiej wyznaczonej pierwotnie na 04/05 wrzesień 2021 w klubie Kahuna.
Powodem odwołania jest zbyt niska liczba zgłoszeń na zaproponowany termin.
Jednocześnie informujemy, że ilość chętnych oraz zadawanych zapytań jest tak obiecująca, że Związek zaproponuje do 15 września nowy termin wydarzenia, które odbyłoby się pod koniec 2021 roku.
Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje dotyczące zarówno tematów, formuły wspólnego zebrania polskich trenerów jak również miejsce konferencji - mile widziane będą propozycje obiektów które mogą zaoferować korty, salę konferencyjną oraz dogodne miejsca noclegowe. Na propozycje czekamy pod adresem trenerzy@polskisquash.pl.
Jesteśmy (Komisja i Biuro) zdeterminowani aby doprowadzić do przeprowadzenia tego nowego wydarzenia w historii polskiego squasha.
Informacje o nowym terminie, miejscu oraz zaktualizowanym programie podamy ze znacznym wyprzedzeniem czasowym.
Korzystając z okazji zachęcamy wszystkich trenerów do aktualizacji swoich danych w bazie Związku. W szczególności podanie/przesłanie aktualnych danych kontaktowych czyli maila/telefonu jak również aktualnego regionu/obiektu/Klubu macierzystego. Dane prosimy przesyłać mailem z tematem AKTUALIZACJA na adres trenerzy@polskisquash.pl. Dane posłużą do zaktualizowana strony PZSq z listą trenerów z możliwością publikacji wybranych danych kontaktowych na dalszym etapie prac.

Do zobaczenia na konferencji

Komisja Trenerska PZSq
Biuro PZSq