Komunikat PZSq - PLS weryfikacja zgłoszeń składów

W związku z licznymi pytaniami Biuro PZsq informuje, że aby zarejestrować zawodnika/zawodniczkę do składu drużyny musi mieć on/ona aktualną licencję PZSq.
Tryb nadawania licencji opisany jest na stronie https://polskisquash.pl/rozgrywki/licencje/.

Do wszystkich osób, które zgłaszały drużyny do PLS zostały wysłane dwa maile:
1. faktura za zgłoszenie drużyny do rozgrywek (300 zł zespół męski; 200 zł zespół damski, 300 zł drużyna juniorska)
2. link do zgłaszania składu poszczególnych zespołów.
Uprzejmie proszę o sprawdzenie katalogu spam ponieważ mamy sygnały, że nasze maile nie zawsze dochodzą do celu. Jeśli po zgłoszeniu drużyny nie dotarł do Was żaden z w/w maili proszę o kontakt z Biurem - 669 615 815 lub pls@polskisquash.pl

W związku z sygnalizowanymi brakami licencyjnymi przedłuża się czas na zgłaszanie zawodników rozgrywek seniorskich do piątku 19 listopada.
Na zgłoszenia składów drużyn juniorskich (zawodniczki i zawodnicy w kategoriach U11/U13/U15/U17/U19) czekamy do czwartku 25 listopada.

Jednocześnie Zarząd PZSq deklaruje możliwość zgłoszenia juniorskiej drużyny dziewcząt w barwach PZSq spośród zawodniczek które nie znajdą miejsca w zgłoszonych dotychczas drużynach.

Wszystkie dotychczasowe terminy rozgrywek drużynowych pozostają aktualne.
Na 4 grudnia zaplanowana jest pierwsza kolejka PLS męskich rozgrywek seniorskich. Uprzejmie prosimy o propozycje kapitanów którzy są zainteresowani przeprowadzeniem rozgrywek w poszczególnych regionach.
W przypadku rozgrywek damskich z ilości zgłoszonych drużyn wynika podział wszystkich zespołów na 4 makroregiony. W ramach makroregionów powinny zostać rozegrane eliminacje w 2 terminach z których wynikać będzie rozstawienie drużyn do DMP.
Wstępny podział damskich makroregionów to:
1. Wielkopolska+Kujawsko-pomorskie+Zachodnio-pomorskie
2. Dolnyśląsk+Łódzkie
3. Śląsk+Małopolska
4. Mazowieckie+Lubelskie+Podlaskie

Biuro PZSq
Waldek Kobus