Kolejne wielkie squashowe święto którego gospodarzem będzie Polska!

W dniach 23 – 29 sierpnia 2020 roku we wrocławskim klubie Hasta La Vista odbędą się Mistrzostwa Świata Masters - World Masters Squash Championships. Jest to jedna z największych imprez, przyciągająca niezliczoną rzeszę zawodników i fanów squasha z całego świata. W turnieju wezmą udział mężczyźni i kobiety powyżej 35 roku, w poprzedniej edycji zagrało 951 zawodniczek i zawodników.
Światowa Federacja Squasha uznała, iż największy squashowy klub na świecie dysponujący 33 kortami będzie odpowiedni dla wydarzenia tego kalibru.

Wrocław gościł już squashystów z całego świata podczas licznych imprez międzynarodowych - w tym między innymi podczas Mistrzostw Świata Juniorów 2013, The World Games 2017 czy Indywidualnych Mistrzostw Europy Masters 2017.

Obecnie klub Hasta La Vista przygotowuje się do rozpoczynających się już 2 maja Drużynowych Mistrzostw Europy dyw.1&2 etc-2018.com/

Organizacja wydarzeń o najwyższej randze właśnie w Polsce może napawać dumą i świadczyć o prężnym rozwoju tego sportu w naszym kraju.