Dobrze pamiętamy The World Games 2017, mające miejsce nieco ponad rok temu. W najbliższy weekend pojawia się kolejna doskonała okazja do spotkania ze squashem i sportami nieolimpijskimi we Wrocławiu! W sobotę 6 października na Polach Marsowych zlokalizowane będzie Miasteczko Sportów Nieolimpijskich.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych squashem, na stoisko przygotowane we współpracy z Hasta La Vista, gdzie zaplanowano obecność ścianki do squasha oraz konkursy. Uczestnictwo naszej dyscypliny jest efektem współpracy Polskiego Związku Squasha z Polskim Komitetem Sportów Nieolimpijskich – współorganizatorem wydarzenia.

Z uwagi na charakter pikniku rodzinnego oraz fakt, że impreza odbywać się będzie podczas pierwszego weekendu roku akademickiego organizatorzy przewidują duże zainteresowanie. Miasteczko będzie funkcjonować w godzinach 11:00 – 17:00, a wstęp jest wolny.

Miasteczko Sportów Nieolimpijskich organizowane jest w ramach objętych honorowym patronatem Polskiego Komitetu Sportów Nieolimpijskich Klubowych Mistrzostw Europy w Ultimate Frisbee, rozgrywanych w dniach 5-7 października.