W miniony weekend 8 - 10 marca wrocławskie Centrum Sportowe Hasta La Vista gościło najlepszych seniorów i juniorów z całej Polski podczas seniorskiego i juniorskiego turnieju rangi A.

W turnieju Open nie zabrakło niespodzianek, w pierwszej rundzie Dariusz Filipowski wyeliminował wyżej rozstawionego Andrzeja Pydę. Rozstawiony z numerem drugim Wojciech Nowisz uległ w drugiej rundzie niżej rozstawionemu Faizanowi Khan.

W meczu finałowym kategorii Open Przemysław Atras pokonał Faizana Khan (13:11, 13:11, 11:8). Na trzecim miejscu uplasował się Mateusz Kotra.

Wśród pań pierwsze miejsce wywalczyła Magda Kamińska, pokonując w finale Natalię Ryfę. Na najniższym stopniu podium stanęła Dominika Witkowska.

Juniorzy wystartowali w 9 kategoriach wiekowych.