Polska Liga Squasha 2020/2021

1.
Składy męskie i damskie zostały opublikowane.
Przedstawiamy podział męskich dywizji PLS - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 5 grudnia ma szansę się odbyć pierwsza (w przypadku Regionu Lubelsko-Podlaskiego - druga) kolejka.
Regiony z mniejszą zespołów mają do rozegrania tylko po 2 kolejki, pozostałe po 4.
W przypadku damskich dywizji Komisja Techniczna oraz Biuro Zarządu przedstawią propozycję rozgrywek w 3 subregionach gdzie z powodu ilości drużyn ilość kolejek ograniczona zostanie do dwóch zjazdów dając możliwość gry wszystkim zespołom przed Finałami i dając szansę wcześniejszego określenia poziomu sportowego drużyn przy założeniu, że w czerwcowych Finałach DMP wystartuje 16 zespołów.
Do rozgrywek DMP Juniorek zgłosiły się 4 zespoły - lista jest jeszcze otwarta do końca grudnia.
Analogicznie w przypadku DMP Juniorów czekamy na zgłoszenia drużyn lub potwierdzenia/uzupełnienie składów.
2.
Opłaty.
W tym roku podobnie jak w ubiegłym opłata za udział w PLS składa się z licencji (płaconej przez właściciela drużyny/sponsora) oraz z opłaty rankingowej od każdego zawodnika.
Opłata rankingowa została określona przez Zarząd na 60/50/40 zł od zawodnika w I/II/III dywizji męskiej oraz na 50 zł od zawodniczki w przypadku dywizji damskiej.
Nie pobieramy opłat od Juniorów. Zrezygnowaliśmy też ze stosowanym w ubiegłym roku współczynników i doliczeń na rzecz prostoty systemu.

Zapraszamy na stronę PLS - gdzie można sprawdzić wygenerowane harmonogramy. Czekamy na ewentualne uwagi dotyczące rozgrywek i harmonogramów.