Szanowni zawodnicy i kapitanowie drużyn.

Zarząd Polskiego Związku Squasha zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w sezonie 2020/2021 Polskiej Ligi Squasha.
W dniu wczorajszym uruchomiliśmy mechanizm zgłaszania drużyn do rozgrywek seniorskich i juniorskich. Zgłoszenia drużyn będą przyjmowane przez formularze elektroniczny, które są udostępnione w dziale rankingi na stronie www.polskisquash.pl (link poniżej).
Przyjmowanie zgłoszeń w sezonie 2020/21 odbędzie się w 2 etapach:
Etap 1.
Zbieramy deklaracje uczestnictwa od wszystkich zainteresowanych drużyn. Właściciele licencji drużynowych z sezonu 2019/2020 powinni wypełnić formularz zatytułowany "Kontynuacja drużyny", aby zachować miejsce w dywizji wywalczone w poprzednich rozgrywkach. Osoby zgłaszające nowe drużyny - muszą wypełnić wniosek "Zgłoszenie nowej drużyny". Nowe drużyny rozpoczynają rozgrywki od najniższej dywizji w odpowiednim regionie. Potwierdzeniem deklarowanego udziału drużyny będzie wniesienie opłaty licencyjnej, na którą zostanie wystawiona faktura.
Etap 2.
Właściciele opłaconych licencji potwierdzonych drużyn otrzymają link do formularza, w którym wprowadzą składy, które na bieżąco będą weryfikowane przez Polski Związek Squasha. Potwierdzeniem składu drużyny będzie wniesienie przez właściciela licencji opłaty rankingowej, na którą zostanie wystawiona faktura.

Waldek Kobus

Biuro PZSq