W miniony weekend (16-18.11.2018) we wrocławskim Centrum Sportowym Hasta La Vista odbył się turniej Polish Junior Open 2018 Grand Prix.
Turniej ten był równocześnie juniorskim turniejem rangi A pod patronatem Polskiego Związku Squasha.

W dziesięciu kategoriach wiekowych uczestniczyło 229 zawodników.

Wysokie miejsca zajęli polscy zawodnicy.

Dwóch członków kadry narodowej stanęło na najwyższych stopniach podium. Jakub Gogol zwyciężył w kategorii BU15, natomiast Jakub Pytlowany zajął pierwsze miejsce w kategorii BU17.

BU15, fot. Andrzej Rodzin

BU17, fot. Andrzej Rodzin

Filip Jarota wywalczył drugie miejsce w kategorii BU19.

BU19, fot. Andrzej Rodzin

Również na drugim stopniu podium kategorii BU13 stanął Jan Samborski.

BU13, fot. Andrzej Rodzin

Julia Patałąg zajęła 3. miejsce w kategorii GU17, wyprzedzając Dominikę Lubińską, która zajęła 4. miejsce.

Najwyższe miejsca w kategorii BU15 wywalczyli polscy zawodnicy, oprócz Jakuba Gogol (#1), na trzecim stopniu podium stanął Piotr Szymaczek, a tuż za nim znalazł się Leon Krysiak.

Polskie zawodniczki również spisały się fantastycznie. Jagoda Góra zajęła 4. miejsce w kategorii GU15, Julia Burak 3. miejsce w GU19 oraz Aleksandra Burak miejsce 4. w tej samej kategorii wiekowej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!