Tydzień Squasha Kobiet trwał od 23/09 do 29/09 i przystąpiły do tej akcji, zainicjowanej przez Polski Squash, 22 kluby w całej Polsce, które zaproponowały własne zajęcia/wydarzenia i otrzymały też parę propozycji zajęć od Polskiego Squasha.
Ewaluację przesłało nam 7 ośrodków, więc trudno jest nam podsumować tę akcję jako akcję ogólnopolską, ale już teraz, nawet na podstawie tych 7 zaangażowanych ośrodków możemy powiedzieć, że Tydzień Squasha Kobiet był sukcesem.
Chcemy podziękować naszym topowym zawodniczkom, które wspaniale zaangażowały się w akcję: Annie Zawartce, Kindze Szymaniak, Paulinie Krzywickiej i Kasi Owcarz oraz dwóm zawodnikom: Przemkowi Atrasowi oraz Adrianowi Marszałowi.
W czasie tej akcji w 7 ośrodkach zaznajomiono ze squashem 86 nowych kobiet! W pozostałych 15 ośrodkach z pewnością liczba ta była dużo większa i szkoda, że nie dane nam było jej poznać.
Poniżej zobaczcie jak wyglądał Tydzień Squasha Kobiet (zdjęcia ośrodków, które nam je przekazały). Za rok powtarzamy tę akcję! :)