Narodowy Dzień Sportu

Od kilku lat we wrześniu na Stadionie Narodowym odbywał się wielki festyn organizowany przez Fundację Zwalcz Nudę pod hasłem "Dzień Sportu na Narodowym".
W tym roku chcielibyśmy jako Związek zaprosić wszystkie obiekty w których uprawiany jest squash do udziału w wirtualnym "Narodowym Dniu Sportu".
W imieniu Naszym (Polskiego Związku Squasha) oraz Ministerstwa Sportu zapraszamy Państwa do uczestnictwa w VIII edycji Narodowego Dnia Sportu (19 września).
W jego ramach w całej Polsce różne podmioty - instytucje publiczne, organizacje pozarządowe, punkty prywatne organizują bezpłatne zawody, treningi, spotkania ze sportowcami.
Będzie to świetna okazja do wypromowania naszych (Państwa) obiektów i popularyzacja squasha wśród nowych osób.

Udział w Narodowym Dniu Sportu jest bezpłatny: wystarczy zorganizować 19 września bezpłatne wydarzenie squashowe i zgłosić je w specjalnym formularzu: https://forms.gle/Kc9u4ffHqXMDCNMV9.

Bliżej wydarzenia zostaną przygotowane materiały graficzne, które będziecie Państwo mogli wykorzystywać.
Nad Narodowym Dniem Sportu honorowy patronat objęła Pani Minister Sportu Danuta Dmochowska-Andrzejuk oraz Polskie Komitety: Olimpijski, Paraolimpijski i Sportów Nieolimpijskich.
Także Marszałkowie województw - podkarpackiego, lubuskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego i lubelskiego będą wspierać zaplanowane w ramach NDS wydarzenia.
Ponadto, obiekty, które zorganizują najciekawsze wydarzenia, będą promowane przez PZSQ w mediach społecznościowych.

W razie pytań służymy pomocą

Polski Związek Squasha

Kontakt z organizatorem NDS: Fundacja Zwalcz Nudę