Informujemy, iż o godzinie 9:00 oficjalnie rozpoczeły się zapisy na pierwszy w sezonie 2023/2024 turniej kategorii A - Indywidualne Mistrzostwa Polski Północnej, które odbędą się w dniach 8-10.09.2023 w klubie Centrum Sportów Rakietowych Gdańsk.

Na początku tygodnia ukaże się zaktualizowany przez Komisję Techniczną oraz Zarząd PZSq, Regulamin Rozgrywek Indywidualnych na nowy sezon.
W zakresie turniejów kategorii A, wprowadzonych zostało kilka zmian o których warto wiedzieć i warto pamiętać, zapisując się na turniej do CSR.
1. Pula nagród dla turniejów została zwiększona z 2 800 zł do kwoty 6 000 zł (dzielimy równo na dwie kategorie)
2. Punktacja za pozycje wywalczone w turniejach A zostanie znacząco zwiększona (punktacja zostanie zwiększona tylko w turniejach A, pozostałe kategorie bez zmian)
3. Zapisy na wszystkie turnieje A, będą odbywały się w jednym miejscu - na stronie www.bo5.pl/polskisquash oraz w aplikacji Best of Five (profil Polski Squash) - co wierzymy uprości procedurę
4. Opłaty za turniej będzie można dokonać automatycznie przy zapisach (ważne - jeśli w przeciągu 24h od zapisów opłata nie zostanie zrealizowana, dana osoba zostanie automatycznie skreślona z listy)
5. Każdy uczestnik zawodów, będzie musiał posiadać ważne badania lekarskie (wystarczą od lekarza, zaświadczające że można uprawiać sport)
6. Wszystkie losowania drabinek, będą odbywały się online (uwaga - od nowego sezonu obowiązek ten również dotyczyć będzie turniejów B).

Wprowadzonych zostanie z turnieju na turniej kilka kolejnych zmian w zakresie oprawy turniejowej, co liczymy że spotka się z aprobatą uczestników turniejów.

Tymczasem zapraszamy do ZAPISÓW!