🇵🇱POLSKA na podium podczas Drużynowych Mistrzostw Europy w EINDHOWEN 🇳🇱
Nasza juniorska reprezentacja zdobyła HISTORYCZNY BRĄZOWY MEDAL w kategorii do lat 15!

W dniach 12-15 maja 2022 r. nasze drużyny juniorskie walczyły na holenderskich kortach w dwóch kategoriach U15 i U17.

Ostatecznie trzecią drużyną Mistrzostw Europy w młodszej kategorii do lat 15 została POLSKA 🇵🇱!

Wyniki szczegółowe: TUTAJ
Polska z łatwością pokonała 4 drużyny (Irlandia, Grecja, Ukraina, Szkocja) wychodzą na pierwszym miejscu z grupy.
Następnie w drabince pokonując Norwegię, ulegli w półfinale drużynie z Anglii. Ostatecznie swoje miejsce na podium przypieczętowali po meczu z Hiszpanią wygrywając 2-0.
Drużyna starsza w kategorii poniżej 17 roku życia  zajęła bardzo dobre 10 miejsce w Europie.