W dniach 15-16 grudnia 2018 w bydgoskim klubie Squash Point odbył się ostatni w 2018 roku juniorski turniej najwyższej rangi organizowany pod patronatem Polskiego Związku Squasha.

W finale turnieju BU11, zmierzyli się Mateusz Ptaszek i Jakub Solawa. Pojedynek zakończył się rezultatem 3:1 dla Mateusza.

W finale turnieju BU13, zmierzyli się Jan Samborski i Franciszek Michniewicz. Pojedynek zakończył się rezultatem 3:1 dla Janka.

W finale turnieju BU15, zmierzyli się Piotr Szymaczek i Nataniel Hernas. Pojedynek zakończył się rezultatem 3:1 dla Piotra.

W finale turnieju BU17 zmierzyli się Marcin Sikorski i Wojciech Dobrzyński. Pojedynek zakończył się rezultatem 3:0 dla Marcina.

W finale turnieju BU19 zmierzyli się Marcin Sikorski i Leon Dybioch. Pojedynek zakończył się rezultatem 3:0 dla Marcina.

W grupie GU11 zmierzyło się 5 zawodniczek, grupę zwyciężyła Wiktoria Grodzka, która straciła przez całą rozgrywkę tylko jeden set.

W grupie GU15 zmierzyły się 4 zawodniczki, grupę zwyciężyła Aleksandra Tomczyk, która straciła przez całą rozgrywkę tylko jeden set.

Zawodnik Marcin Sikorski który grał w dwóch kategoriach wiekowych BU17 oraz BU19 zdobył w obu zwycięstwo 3:0, z czego w meczu z Leonem Dybioch wygrał set do 0 punktów!

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

tekst i zdjęcia Damian Firfas