Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018

Już w ten piątek, 1 czerwca odbędzie się uroczystość rozpoczęcia Indywidualnych Mistrzostw Polski 2018 (IMP 2018) w squashu.

W ciągu pierwszych trzech dni czerwca w kieleckich klubach Squash Korona i Point Sport Club zostaną rozegrane IMP Juniorów w 9 kategoriach wiekowych.

Organizatorzy i Urząd Miasta Kielce z okazji Dnia Dziecka przygotowali szereg pokazów oraz wiele niespodzianek na szklanym korcie usytuowanym na płycie kieleckiego Rynku. Najmłodsi będą mogli każdego dnia nieodpłatnie pod okiem instruktorów spróbować swych sił w tej dyscyplinie, a poszczególne klasy kieleckich szkół zapisać się na lekcje instruktażowe.

4 dni po zakończeniu mistrzostw juniorów w Squash Korona i Point Sport Club zostaną rozegrane również IMP Seniorów, gdzie swe umiejętności zaprezentują najlepsi polscy zawodnicy i zawodniczki. Wszystkie mecze półfinałowe i finałowe odbywać się będą w godzinach wieczornych na szklanym korcie na Rynku, gdzie dla publiczności zostaną zamontowane trybuny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do przybycia na turnieje i kibicowania. W tych dniach będzie można nie tylko zobaczyć na żywo squashowe rozgrywki na najwyższym poziomie ale i samemu spróbować gry na całkowicie przeszklonym korcie ustawionym na środku kieleckiego Rynku!