W dniach 19 - 22 września w holenderskim Eindhoven odbyły się European Club Championships 2018.

Wśród panów najlepsza okazała się drużyna Paderborner SC (Niemcy), która pokonała angielską Edgbaston Priory Club. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy z drużyny Viktoria Brno Sportprofit (Czechy).

Po tytuł mistrzowski w kategorii damskiej sięgnęły zawodniczki z Edgbaston Priory Club (Anglia). Wicemistrzostwo wywalczyła szwajcarska drużyna Fricktal. Na najniższym stopniu podium stanęły zawodniczki wchodzące w skład Edinburgh Sports Club (Szkocja).

Polskę reprezentowały drużyny:

• Squash City & Euvic Team w składzie: Marcin Karwowski, Adrian Marszał, Michał Teichert, Piotr Nowak, Bartłomiej Wojtunik i Paweł Szostek
  • 11 Punkt Girls Crew w składzie: Kinga Szymaniak, Małgorzata Kornowska i Monika Świerczyńska.

Drużyna męska zajęła 11. miejsce. Panie ukończyły mistrzostwa na 8. pozycji.