29 czerwca we Wrocławiu zakończyły się rozgrywki drużynowe podsumowujące tegoroczny sezon Polskiej Ligi Squasha. W ciągu trwających 3 dni meczów zostali wyłonieni Drużynowi Mistrzowie Polski 2019.

Złoty medal DMP 2019 powędrował do ubiegłorocznych triumfatorów - warszawskiej drużyny 🥇Puretech Kahuna Team (M00071). Drugie miejsce zdobyła drużyna 🥈Dunlop Sport Squash Team (M00100). Na trzecim stopniu podium stanęli gracze zespołu 🥉Squash4you Team powered by MMSPORT.PL (M00083).

Wśród kobiet zwyciężyły zawodniczki poznańskigo teamu 🥇11 Punkt Girls Crew (D00020). Wicemistrzostwo wywalczyła drużyna 🥈SquashPoint Bydgoszcz (D00073). Trzecie miejsce zajęły zawodniczki wchodzące w skład 🥉Puretech Kahuna Team (D00019).

Drużynowym mistrzem Polski w kategorii Junior została warszawska drużyna 🥇Legia Boys Junior Team (B00027). Zawodnicy 🥈Abram Junior Team Poznań (B00003) ukończyli mistrzostwa na drugiej pozycji. Natomiast drużyna 🥉Enjoy Junior Team I (B00006) znalazła się na trzecim miejscu.