W dniach 21 – 23 czerwca w Krakowie odbyły się rozgrywki drużynowe podsumowujące tegoroczny sezon Polskiej Ligi Squasha. W ciągu trwających 3 dni meczów zostali wyłonieni Drużynowi Mistrzowie Polski 2018.

Po tytuł mistrzowski w kategorii Open, podobnie jak w roku ubiegłym, sięgnęli zawodnicy drużyny Puretech Kahuna Team. Srebrny medal zdobyli zawodnicy Squash City & Euvic Team. Na najniższym stopniu podium stanęli gracze z AZS Łódź & Dunlop Sport Squash Team.

Również wśród pań złoty medal powędrował do ubiegłorocznych triumfatorek. Drużynowymi mistrzyniami Polski zostały zawodniczki Puretech Kahuna Team. Wicemistrzostwo wywalczyły zawodniczki wchodzące w skład 11 Punkt Girls Crew. Trzecią najlepszą damską drużyną została Squash and More Hitgirls.

Drużynowym mistrzem Polski w kategorii Junior zostali zawodnicy wchodzący w skład Abram Junior Team. Drużyna Squash4You Junior Boys Team wywalczyła wicemistrzostwo. Zawodnicy tworzący drużynę Squash Zone Junior Team ukończyli mistrzostwa na trzeciej pozycji.

Under Armour Squash&Fit to impreza, która zgromadziła światowe gwiazdy squasha oraz polskie gwiazdy propagujące styl życia FIT. Po raz szósty przed Galerią Krakowską i na kortach klubu Squash4You oprócz najlepszych polskich zawodników można było zobaczyć również graczy światowej czołówki squasha m.in. Gregory Gaultier, Mathieu Castagnet, Piedro Schweertman, Raphael Kandra, Laura Massaro, Emily Whitlock.

Oprócz samych rozgrywek zostało zorganizowanych wiele atrakcji dodatkowych na szklanym korcie przed Galerią Krakowską, m.in.: darmowe lekcje squasha, trening z ambasadorami marki Under Armour, pokazy taneczne, pokaz szkoły stepowania. Dodatkowo można było obejrzeć wystawę fotografii squashowej na poziomie 0 w Galerii Krakowskiej.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z relacją z imprezy oraz wynikami.