CSR PSA SQUASH OPEN CUP 2021 kat A

Przedstawiamy wyniki ogólnopolskiego turnieju kat. A  25-27.09. 2021 zorganizowanego przez klub Centrum Sportów Rakietowych Gdańsk.

🥉Leon Krysiak

Gratulujemy najlepszym z podium i tym, którzy pokonali swoje małe i większe słabości :).

Na uwagę jak ostatnio bywa zasługują juniorzy startujący w turniejach seniorskich. Znakomitą formą może pochwalić się Tola Otrząsek, która zdobyła 5 miejsce oraz Weronika Zimecka, która wygrała dolną drabinkę zajmując 17 miejsce!

Wśród Panów już nie junior ale warto wspomnieć o Marcinie Sikroskim, który "na swojej ziemi" pokazał jak się gra w squasha. Marcin uległ z Leonem Krysiakiem w półfinale 3-1 ale swoją zawziętością zapewne zyskał grono fanów wśród gdańszczaków :)

Dolną drabinkę wygrał Filip Stolecki, rozgrywając 5 setową batalię również z juniorem Wojciechem Dobrzyńskim.

Najbliższe turnieje kat. A:

Senior - Spektrum Sportu w Legionowie w terminie 08-10.10.2021 Otwarte Mistrzostwa Legionowa w Squasha PZSq kat. A. UWAGA ZAPISY DO ŚRODY TUTAJ !