29th European U19 Junior Individual oraz 35th European U19 Junior Team

Zakończyły się 29th European Under 19 Junior Individual Championships oraz 35th European Under 19 Junior Team Championships 2018. Gospodarzem mistrzostw był klub Enjoy & Fitness Bielsko - Biała.

Podczas turnieju indywidualnego Polskę reprezentowali: Karina Tyma, która ukończyła mistrzostwa na wysokiej 7. pozycji, Filip Jarota, który zajął 18. miejsce oraz Maksymilian Wielgus, który uplasował się na 20. pozycji.

3. Georgia Adderley

Wyniki poszczególnych meczów turnieju indywidualnego dostępne są tutaj:esf.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx

Reprezentacja Polski w składzie: Karina Tyma, Dominika Lubińska, Jakub Pytlowany, Filip Jarota oraz Maksymilian Wielgus wywalczyła 12. miejsce w mistrzostwach drużynowych.

Drużynowym mistrzem Europy do lat 19 została reprezentacja Anglii, na drugim stopniu podium stanęli reprezentanci Francji, natomiast brązowy medal zdobyła reprezentacja Czech.

Wyniki poszczególnych meczów turnieju drużynowego:esf.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx

Sponsorem reprezentacji Polski w Squashu jest McWil, Sponsorem strojów Reprezentacji jest Under Armour